• 021-44561184 , 021-44560764
  • info.dorsanjam@gmail.com
  • شنبه - پنجشنبه ساعت 9 الی 18
  • شهرک آزادی بلوار امام خمینی پلاک 79 واحد 8

قفل شیشه سکوریت

وقتی صحبت از ایمنی و حساسیت روی امنیت موضوعی میشود حتما نامی از قفل مخصوص همان موضوع نیز بیان میشود. قفل شیشه سکوریت نیز مبرا از آن نمیباشد.

یکی از مهمترین یراق آلات مورد استفاده در درب شیشه ای سکوریت ، قفل شیشه سکوریت میباشد .

قفل شیشه سکوریت دارای تنوع بالایی بوده که درسان جام از آنها برای اجرای شیشه سکوریت به بهترین کیفیت ممکن استفاده میکند .

برخی از انواع قفل های درب شیشه ای سکوریت را خدمتتان معرفی مینماییم :

 

<< درسان جام بزرگترین مرکز فروش یراق آلات در ایران >>

قفل دستگیره ای درب شیشه ای

این قفل در بازار به” قفل فرودگاهی” نیز مشهور میباشد که دارای نمایی بسیار زیبا بوده و در وسط درب شیشه ای سکوریت نصب میگردد و شامل دستگیره و قفل میباشد ، از امنیت بسیار بالایی برخوردار بوده و جنس آن از استیل ۳۰۴ بوده ، نصب آن بسیار راحت و سریع میباشد که جاسازی آن باید روی شیشه سکوریت درآورده شود.

این قفل دستگیره ای کارکردی مانند دستگیره درب چوبی دارد که با پایین و بالا آوردن دستگیره ، زبانه قفل به داخل و بیرون حرکت میکند .

 

قفل کمری قلبی شیشه سکوریت

این نوع از قفل ها در کمر درب شیشه ای نصب میشود و قابلیت نصب بر روی درب شیشه ای تک لنگه و دو لنگه روبروی هم را دارد و با نمایی همچون قلب از متریال استنلس استیل ۳۰۴ ، منحصربفرد بوده و بدلیل داشتن زبانه خرچنگی آماده نصب برای درب شیشه ای کشویی نیز میباشد.

 

 

قفل کمری دستبندی درب شیشه ای

این نوع قفل ها بخاطر ظاهری زیبا و قیمت پایین و کارایی بالا بسیار رایج بوده و نیاز به جاسازی خاصی روی شیشه ندارد و مصرف کنندگان میتوانند این قفل شیشه سکوریت را در وسط درب شیشه ای نصب نمایند و از دو طرف داخل و خارج امکان باز و بسته شدن را دارد.

 

<< درسان جام یکی از بزرگترین وارد کننده های قفل شیشه سکوریت در ایران >>

 

 

قفل پایین با روکش استیل

این قفل از امنیت بالایی بهره مند میباشد که دارای روکش استیل بوده و در دو طرح طلایی و استیل موجود میباشد ، کلید آن کامپیوتری بوده و دارای کیفیت بالایی میباشد.

 

قفل شب بند کلنگی

این نوع از قفل ها ( شب بند ها ) معمولا در مکان هایی استفاده میشود که نیازی به قفل با کلید ندارد و فقط برای بستن درب شیشه ای سکوریت بصورت موقت مورد استفاده قرار میگیرد و از این قفل ها در درب های شیشه ای سرویس ها و حمام و شیشه دور دوشی به کارگیری میشود ، این نوع از قفل ها استیل بوده و زنگ نمیزند.

 

<< درسان جام نمایدگی برتر کارخانجات آذرجام نشکن >>

قفل شیشه سکوریت

قفل پایین شیشه سکوریت

این نوع از قفل ها بیشترین مصرف را در ایران دارند و در پایین درب شیشه ای نصب میشوند که در دو طرح فرانسه و آلمان رایج بوده و از قیمت خیلی پایینی برخوردار است.

 

درسان جام یکی از بزرگترین مراکز پخش یراق آلات و شیشه سکوریت در ایران میباشد که اجناس خود دارای تنوع بالایی بوده که قابل عرضه بین همکاران محترم و مصرف کنندگان عزیز میباشد ، برای اطلاعات بیشتر از محصولات تماس بگیرید .

اشتراک گذاری

۱۳۹۵-۰۶-۳۱ 6350

نظرات

دیدگاه شما

( الزامي )
( الزامي )
( الزامي )

تلگرام

جهت عضویت در کانال تلگرام و بهره مندی از خدمات گوناگون آذرجام بر روی دکمه کلیک کنید.