• 021-44561184 , 021-44560764
  • info.dorsanjam@gmail.com
  • شنبه - پنجشنبه ساعت 9 الی 18
  • شهرک آزادی بلوار امام خمینی پلاک 79 واحد 8

درسان جام با داشتن تنوع محصولات خود همچنان پیشتاز از رقبا در صنعت شیشه میتازد . اجرای شیشه دور دوشی و شیشه حمام و شیشه جلوی وان زیبایی خاصی به دکوراسیون داخلی آپارتمانها اهدا مینماید .

دربهای شیشه ای جلوی وان و شیشه دور دوشی و پارتیشن از شیشه در حمام با یراق آلات کاملا استنلس استیل که به استیل نگیر نیز شهرت دارند همچون نگینی در خانه میدرخشند.

درسان جام نماینده برتر کارخانجات آذرجام نشکن شیشه دور دوشی و شیشه حمام را به چند صورت ذیل اجرا مینماید:

  1. درب شیشه کشویی ( sliding glass doors ) : این نوع درب با یراق آلات و ریل استنلس استیل با ظاهری اسپایدری و دستگیره تک سوراخ بصورت کاملا حرفه ای نصب میگردد.
  2. درب شیشه لولایی به دیوار ( Hardware glass to wall ) : این نوع از یراق آلات با ظاهری ساده و زیبا درصد بیشتری از موارد استفاده در شیشه حمام را به خود اختصاص داده است .
  3. درب شیشه لولایی به شیشه ( Hardware glass to glass ) : در مواردی که نمیتوان از دیوار بعنوان سطح اتکا استفاده کرد از این نوع درب بکار گرفته میشود .
  4. شیشه دور دوشی ثابت ( Fix glass ) : این نوع جداساز فقط سرجای خود در فریم استلس استیل و بستهای مخصوص ثابت میماند .

هدف از اجرای شیشه دور دوشی و شیشه حمام یا شیشه جلوی وان ، جداسازی قسمت دوش یا وان از سایر قسمتها و جلوگیری از انتقال آب و تمیز ماندن استفاده میگردد.

درسان جام همواره از شیشه های ۱۰ میلی متر سکوریت برند آذرجام نشکن با آرم استاندارد و با کیفیت برتر و تولید شده با تکنولوژی روز دنیا استفاده مینماید .

درسان جام همچنان با اخذ چند نمایندگی انحصاری از کارخانجات یراق آلات برتر کشور چین در ایران از جمله DMD , DEKO , GIANT گامی مهم در عرصه صنعت شیشه خصوصا شیشه دور دوشی و شیشه حمام و شیشه جلوی وان BATH ROOM برداشته است .

اشتراک گذاری

۱۳۹۵-۰۵-۰۳ 7407

نظرات

موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد

موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد

تلگرام

جهت عضویت در کانال تلگرام و بهره مندی از خدمات گوناگون آذرجام بر روی دکمه کلیک کنید.