• 021-44561184 , 021-44560764
  • info.dorsanjam@gmail.com
  • شنبه - پنجشنبه ساعت 9 الی 18
  • شهرک آزادی بلوار امام خمینی پلاک 79 واحد 8

شیشه ایستگاه اتوبوس

درسان جام با اجرای بیش از ۲۰۰۰ عدد شیشه ایستگاه اتوبوس و شیشه ایستگاه BRT در استان تهران و سایر استانها رکوردار در این زمینه میباشد. درسان جام نماینده برتر کارخانجات آذرجام نشگن در استان تهران میباشد . شیشه های ایستگاههای اتوبوس از بهترین کیفیت با آرم استاندارد آماده نصب و اجرا میباشد.

درسان جام فعل خواستن را در اجرای شیشه سکوریت ۳۰ عدد ایستگاه اتوبوس در یک روز را صرف کرده است . شیشه ایستگاه اتوبوس ها معمولا شیشه سکوریت ۱۰ میلیمتر میباشد که در ایستگاههای اتوبوس معمولی از شیشه سکوریت به رنگ ساده و در ایستگاه BRT بنا به منطقه و شهرداری مربوطه از رنگ آبی و برنز نیز استفاده میگردد. درسان جام با نیروهای مجرب و کادر فنی و تجهیزات کامل میتواند شیشه های الگو دار ایستگاههای BRT را الگو برداری نموده و به شرکت آذرجام نشکن سفارش داده تا این گروه با داشتن خط برش CNC بصورت فایل cad شیشه ها را دقیق برش داده و بدون موج و جوش تولید نمایند و در اسرع وقت تحویل درسان جام نمایدگی برتر خود در غرب تهران دهند.

سایز شیشه ایستگاه اتوبوس

معمولا سایز شیشه ایستگاه اتوبوس و ایستگاه BRT استاندارد بوده و درسان جام از این شیشه ها بصورت پیش ساخته در انبار خود دارد تا در صورت نیاز فوری و شکست  آن در ایستگاههای نصب شده در سطح شهر با دستور شهرداری آن منظقه آنها را در اسرع وقت ( حداکثر ۵ ساعته) تعویض و نصب نماید تا خدشه ای در زیبایی شهر ایجاد نشود.

 

اشتراک گذاری

۱۳۹۵-۰۴-۲۹ 1645

نظرات

دیدگاه شما

( الزامي )
( الزامي )
( الزامي )

تلگرام

جهت عضویت در کانال تلگرام و بهره مندی از خدمات گوناگون آذرجام بر روی دکمه کلیک کنید.