• 021-44561184 , 021-44560764
  • info.dorsanjam@gmail.com
  • شنبه - پنجشنبه ساعت 9 الی 18
  • شهرک آزادی بلوار امام خمینی پلاک 79 واحد 8

آموزش نصب درب اتوماتیک شیشه ای

در نصب درب اتوماتیک شیشه ای چند نکته حائز اهمیت زیادی میباشد :

  • اندازه گیری دقیق دهنه و مکانی که درب اتوماتیک نصب خواهد شد
  • استفاده از ابزارآلات کامل مکانیکی و الکترونیکی جهت نصب و راه اندازی
  • استفاده از لت های کامل و اپراتور قابل اعتماد
  • داشتن کتابچه راهنمای اپراتور

اندازه گیری دهنه درب اتوماتیک شیشه ای 

معمولا کارشناسان اندازه گیری باید دقت کنند که دهنه مربوطه شاقوق و تراز باشد و عرض دهنه را حداقل از سه نقطه اندازه گیری کنند ، بهتر است از متر لیزری استفاده شود . ارتفاع کار را از کف تا زیر قوطی ( حداقل ۴۰ * ۸۰ ) در سه نقطه اندازه گیری نمایند . ابعاد مفید بازشو را از کارفرما و یا مسئول مربوطه بپرسند و نقشه از قبل تنظیم شده را تاییدیه بگیرند .

 

<< درسان جام بزرگترین مجری درب اتوماتیک شیشه ای در ایران >>

تهیه اپراتور و شیشه سکوریت 

مهمترین بخش از آموزش نصب درب اتوماتیک شیشه ای ، تامین اپراتور و شیشه سکوریت ۱۰ میلیمتر و متعلقات آن میباشد . درسان جام علاوه بر تولید فریم درب اتوماتیک و تهیه شیشه ۱۰ میلیمتر سکوریت از بهترین کارخانه شیشه سکوریت در ایران ( آذرجام نشکن ) و اجرا برای کارفرمایان و مصرف کننده های عزیز ، نیز فروش به همکار را هم دارد .

گام اول آموزش نصب درب اتوماتیک شیشه ای 

در اولین گام یک نصاب حرفه ای باید از تراز بودن قوطی نصب شده در بالای کار مطمئن باشد ، بعد از آن یو ها و یا همان ناودانیهای مربوطه را بصورت شاقول و فارسی بر شده به دیواره و پایین و زیر قوطی نصب نماید و از محکم شدن آن یقین داشته باشد . لت های آلومینیومی ( کلاف شیشه سکوریت ) ثابت ها را بصورت کشویی به داخل یو های نصب شده هل داده تا در جای خود قرار گیرند .

گام دوم آموزش نصب درب اتوماتیک شیشه ای 

در گام بعدی کیس اپراتور را روی قوطی نصب شده قرار داده و با پیچ دستی آنرا با قوطی فیکس کرده و از تراز بودن آن کاملا مطمئن شوید بعد از آن هر ۴۰ سانتیمتر یک پیچ شماره ۵ خودکار سر مته را از داخل کیس بصورت ضربدری به روی قوطی سوراخ کرده و ببندید . بعد از اتصال کامل کیس به روی قوطی پیچ دستی ها را باز نموده.

گام سوم آموزش نصب درب اتوماتیک شیشه ای 

در مرحله سوم از نصب درب اتوماتیک شیشه ای ، قرقره ها را داخل ریل قرار داده و لت های متحرک را روی هنگر ها نصب کرده و بصورت دستی کنار هم قرار دهید تا بصورت صحیح رگلاژ کرده تا درز بین آن یکنواخت شده باشد ، بعد از آنکه یقین پیدا کردیم که درب ها تنظیم شده راهنما های پایین را در جای خود نصب کرده .

بخش الکترونیک و تنظیم و راه اندازی درب اتوماتیک 

مهمترین و اصلی ترین بخش نصب درب اتوماتیک ، بخش الکترونیک آن میباشد که درسان جام با داشتن مهندسین مجرب ، آموزش این بخش را به اشخاص و شرکت های خریدار اپراتور از این واحد را بطور کامل عهد دار میباشد .

 

<< درسان جام نمایندگی برتر کارخانجات آذرجام نشکن >>

درسان جام همواره در صنعت درب اتوماتیک شیشه ای پیشرو بوده و اصل مشتری مداری و خدمات گارانتی واقعی را سرلوحه کار خود قرار داده ، برای سفارش خود هر چه سریعتر تماس بگیرید .

اشتراک گذاری

۱۳۹۵-۰۶-۲۵ 2229

نظرات

دیدگاه شما

( الزامي )
( الزامي )
( الزامي )

تلگرام

جهت عضویت در کانال تلگرام و بهره مندی از خدمات گوناگون آذرجام بر روی دکمه کلیک کنید.